Kofoed & Co APS

Rosenbæk Torv 1, 4.sal
5000 Odense C

Tlf: (+45) 25 38 77 76
E-mail: info@kofoed.co

Har du spørgsmål eller har du brug for hjælp, er du altid velkommen til at kontakte os inden for vores åbningstid:
Alle hverdage fra klokken 9.00 – 16.00

Kontakt os

Kontakt Kofoed & Co - Christian Meisner Kofoed - Direktør

Christian Meisner Kofoed

Kontakt Kofoed & Co - Maja de Taeje - Salg & Marketing

Maja De Taeje

Salg og marketing

Tlf: (+45) 26 18 36 21
E-mail: maja@kofoed.co

Kontakt Kofoed & Co - Troels Andersen - Softwareudvikler

Troels Andersen

Kontakt Kofoed & Co - Christian Funder Sommerlund - Softwareudvikler

Christian Funder Sommerlund

Kontakt Kofoed & Co - Henrik Lindberg Larsen - Softwareudvikler

Henrik Lindberg Larsen

Softwareudvikler

Tlf: (+45) 28 14 31 25
E-mail: henrik@kofoed.co

Kontakt Kofoed & Co - Søren Hansen - Softwareudvikler

Søren Hansen

Softwareudvikler

E-mail: soren@kofoed.co

Kontakt Kofoed & Co - Jakob Egon Jespersen - Softwareudvikler

Jakob Egon Jespersen

Softwareudvikler

Tlf: (+45) 28 14 31 25
E-mail: jakob@kofoed.co

Kontakt Kofoed & Co - Lasse Lundin - Softwareudvikler

Lasse Lundin

Softwareudvikler

Tlf: (+45) 28 14 31 25
E-mail: lasse@kofoed.co

Kontakt Kofoed & Co - Andreas Zeltner - Studentermedhjælper

Andreas Zeltner

Studentermedhjælper

E-mail: andreas@kofoed.co

Kontakt Kofoed & Co - Christian Wagner Larsen - Praktikant

Christian Wagner Larsen

Studentermedhjælper

E-mail: wagner@kofoed.co